PC280122 (2).JPG

Архіпова Лілія Броніславівна

Народилася 18 серпня 1960 року в м. Малин Житомирської області.
В 1980 році закінчила Білгород – Дністровське педагогічне училище, де отримала неповну вищу освіту за спеціальністю «Вихователь дитячого садка».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1986 року на посаді вихователя, в 2014 році отримала педагогічне звання «Вихователь – методист».
Педагогічне кредо: «Навчаючи, вчимося».
Проблема над якою працює: «Сенсорно-пізнавальний розвиток дітей раннього віку»
Розробила методичні рекомендації на тему: «Сенсорне виховання дітей раннього віку – базова компетентність гармонійно розвиненої особистості».
Актуальність даної теми полягає в тому, що сенсорний розвиток, з одного боку, є фундаментом загального розумового розвитку дитини, з другого боку, має самостійне значення, оскільки повноцінне сприймання необхідне для гармонійного розвитку особистості та успішного навчання дитини у дитячому садку, у школі.

IMG_1396 (2).jpg

Бондар Наталія Володимирівна
Народилася 7 липня 1974 року в с. Медвин Богуславського району на Київщині.
Навчалася у Богуславському гуманітарному коледжі ім.. І.С.Нечуя – Левицького, за спеціальністю «Вчитель початкових класів».
В 1998 році закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди, та здобула кваліфікацію «Вчитель української мови та літератури».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1995 року на посаді вихователя.
Педагогічне кредо: «Гуманність і творчість – два крила педагога».
Працює над проблемою: «Формування валеологічного світогляду у дітей дошкільного віку».
Актуальність полягає в тому, що на етапі дошкільного віку найпріоритетнішими є завдання виховання в дітей мотивації для здоров’я, орієнтації їх життєвих інтересів на здоровий спосіб життя.
На сьогоднішній день валеологічне виховання повинно бути глибоко національним, базуватися на культурному досвіді народу, його традиціях, звичаях, обрядах та формах соціальної практики.

 

DSC_9659 (2).jpg

Базик Людмила Іванівна
Народилася 26 травня 1955 року в м. Обухів Київській області.
В 1977 році закінчила Київський педагогічний інститут ім. М.Горького, спеціальність «Вчитель – логопед».
В ДНЗ «Зірочка» працює з року на посаді логопеда.
В 2011 році присвоєно педагогічне звання «Вихователь – методист».
Педагогічне кредо: «Десь у найпотаємнішому куточку серця кожної дитини є своя струна, вона звучить на свій лад, і щоб серце відгукнулося на моє слово, потрібно правильно налаштуватися на тон цієї струни.» В.Сухомлинський

Проблема над якою працює: «Сенсо-моторна алалія у дітей дошкільного віку та шляхи її подолання»
Актуальність. Від вчасно виявленої сенсо-моторної алалії і вчасно наданої логопедичної допомоги залежить не лише уміння дитини спілкуватися з однолітками та дорослими, але й успішність в цілому: навчання в школі, уміння грамотно висловити свої думки, загальний розвиток дитини

DSC_9603.jpg

Гуріненко Тетяна Василівна
Народилася 8 квітня 1967 року у с. Пії Миронівського району Київської області.
В 1989 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького спеціальність «Дошкільна педагогіка та психологія».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1989 року на посаді інструктора з фізкультури. В 2014 році отримала педагогічне звання «Вихователь – методист».
Педагогічне кредо: «Я працюю, щоб здорових дітей ростити. Успіхам, перемогам, досягненням їхнім радіти.»
Проблема над якою працює: «Інноваційні технології в системі фізкультурно-оздоровчої роботи в умовах дошкільного закладу».
Розробила методичні рекомендації «Нестандартні форми оздоровлення та укріплення фізичного і психічного здоров’я дітей дошкільного віку»
Актуальність. Проблеми фізичного розвитку дошкільнят, зміцнення та збереження їхнього здоров’я ніколи не втрачають своєї актуальності. Особливо це стосується умов сьогодення, оскільки в умовах активного впровадження комп’ютерних технологій різко знизилась рухова активність дітей, як наслідок підвищився відсоток дітей з ослабленим здоров’ям.

18057782_1898076000432570_5418149240359435769_n.jpg

Герасимчук Оксана Василівна
Народилася 1 вересня 1977 року в смт. Іршанськ Житомирської області.
В 1998році закінчила Житомирське базове медичне училище, спеціальність «акушерка».
З 2011 року навчається в Житомирському державному університеті ім. І. Франка, спеціальність «Вихователь дошкільного віку».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 2010 року на посаді – вихователя.
Педагогічне кредо: «Якщо ви народилися без крил, не намагайтеся перешкодити їм вирости.
Все в наших руках, тому їх не можна опускати».
К.Шанель
Проблема над яким працює: «Розвиток пізнавальної активності дітей дошкільного віку нетрадиційними методами»
Актуальність проблеми на сучасному етапі розвитку дошкільної освіти вимагає пошуку найбільш ефективних засобів, форм та методів формування пізнавальних інтересів дошкільників. Перед сучасними теоретиками та практиками постає важливе питання, як же примусити дитину знаходитись у постійному пошуці, щось досліджувати, над чимось експериментувати.

DSC_9587.jpg

Дубогрій Катерина Володимирівна
Народилася 30 грудня 1988 року в м.Обухів Київської області.
В 2011 році закінчила Національну академію статистики, обліку та аудиту, спеціальність «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності».
В 2015 році закінчила НПУ ім. М.П.Драгоманова, за спеціальністю «Українська мова і література».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 2013 року на посаді вихователя.
Педагогічне кредо: «Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку – найважливіша оцінка діяльності вихователя».
Проблема над якою працює: «Валеологічне виховання дітей дошкільного віку, як фактор формування здорового способу життя».
Актуальність теми в тому, що валеологічне виховання дошкільників виходить на перші позиції за ступенем значущості; збереження фізичного здоров’я та психологічного благополуччя дітей та є одним з основних напрямків педагогічної діяльності вихователів у ДНЗ. Безсумнівно, чим раніше почне проявлятися турбота про здоров’я дитини, про формування у неї навичок здорового способу життя, тим більш соціально інтегровану і працездатну людину отримає суспільство.

IMG_1452 (2).jpg

Дергачева Лариса Федорівна
Народилася 13 жовтня 1963 року у м. Донецьк.
У 1984 році закінчила Донецьке музичне училище, спеціальність «Викладач музичної школи».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1997 року на посаді музичного керівника. В 2013 році отримала педагогічне звання «Вихователь – методист».
Педагогічне кредо: «Відкрити у кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитись і розквітнути»
Узагальнила досвід роботи на тему: «Танцювальне мистецтво – засіб розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку».
Актуальність досвіду зумовлена важливістю занять хореографією з дітьми дошкільного віку які поєднують в собі духовно-культурний та тілесно-культурний компоненти, гармонія яких впливає на різнобічний розвиток дітей. Залучення дитини до танцювального мистецтва важливе для її духовного розвитку, формування необхідних моральних якостей та розкриття творчого потенціалу.

20228377_105137770106449_7076160024910265620_n.jpg

Коваль Світлана Юріївна
Народилася 23 жовтня 1982 року.
В 2002 році закінчила Бершадський медичний коледж, де отримала незакінчену вищу освіту за спеціальністю «Медична сестра».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 2017 року на посаді інструктора з плавання ДНЗ.
Педагогічне кредо:
«Заглянь у очі дитини – і ти побачиш глибини Всесвіту».
(М. Монтессорі)
Проблема над якою працює: «Розвиток сенсорно-пізнавальних здібностей дітей раннього віку засобами дидактичних ігор та творчих завдань».
Актуальність проблеми полягає в тому, що гра посідає чільне місце в системі фізичного, морального, трудового та естетичного виховання дошкільнят. Вона активізує дитину, сприяє підвищенню її життєвого тонусу, задовольняє особисті інтереси та соціальні потреби.
Гра потрібна дитині для того щоб прискорити накопичення нових чуттєвих даних, якомога раніше розвинути її мислительні механізми та підготувати до повноцінного життя у природному і соціальному середовищах.

10247256_931000153617639_3633275353303317153_n(3)-1.jpg

Мазорчук Оксана Олександрівна
Народилася 18 вересня 1970 року в м. Богуслав Київської області.
Навчалася у Богуславському гуманітарному коледжі ім.. І.С.Нечуя –Левицького, за спеціальністю «Вихователь в дошкільних закладах».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1997 року на посаді вихователя, в 2012 році отримала педагогічне звання «Вихователь – методист».
Педагогічне кредо: «Виховувати дітей так, щоб не соромно було заглянути їм в очі через декілька років».
Проблема над якою працює: «Розвиток художньо-мовленнєвої діяльності дошкільника, творчості та креативності»
Узагальнила досвід роботи на тему: «Театралізована діяльність, як засіб впливу на творчий розвиток дітей дошкільного віку».
Актуальність досвіду полягає в тому, тому що ігрові форми і методи роботи зацікавлюють дітей, викликають бажання займатися театралізованою діяльністю, розвивають творчу активність та являються засобом впливу на всебічний розвиток дошкільника.

IMG_1404 (2).jpg

Максімова Марія Володимирівна
Народилася 30 липня 1962 року у с. Побережки Богуславського району Київської області.
Навчалася у Богуславському педагогічному училищі за спеціальністю «Вихователь дитячого садка».
У ДНЗ «Зірочка» працює з 1983 року на посаді вихователя
В 2011 році присвоєно педагогічне звання «Вихователь- методист».
Педагогічне кредо: «Знай дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини».
Проблема над якою працює: «Розвиток мовленнєвої творчості у дітей дошкільного віку».
Розробила методичні рекомендації на тему: «Розвиток мовленнєвої творчості у процесі роботи з казкою»
Актуальність полягає в тому, що процес мовленнєвого розвитку дитини розглядається, як основа виховання і навчання дітей. Одна з актуальних проблем розвиток словесної творчості, тому вміння зв’язно і послідовно розповідати, придумувати казки, спонукають дітей до самовираження та відіграють неабияку роль у шкільному навчанні.

IMG_1395 (2).jpg

Майко Любов Петрівна
Народилася 25 січня 1969 року в с. Красна Слобідка Обухівського району Київської області.
Навчалася у Богуславському гуманітарному коледжі ім. І.С.Нечуя – Левицького, де отримала неповну вищу освіту за спеціальністю «Вихователь в дошкільному закладі».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 2010 року на посаді вихователя.
Педагогічне кредо:

«Як вкладеш в свою дитинку,
Доброти й тепла зернинку.
Проросте вона в людині –
Добрим урожаєм нині.».
Проблема над якою працює: «Українознавство, як основа
національного виховання дошкільнят».
Актуальність проблеми полягає в тому що, народні традиції є результатом виховних зусиль протягом багатьох поколінь і виступають завжди незрівняним важливим засобом виховання. Через систему традицій та звичаїв український народ витворює себе, свою духовну, народну культуру, свій характер, національну психологію та самосвідомість у своїх дітей.

 

 

 

IMG_1409 (2).jpg

Матвіян Лариса Павлівна
Народилася 15 липня 1969 року в м. Богуслав Київської області.
В 1988 році закінчила Богуславське педагогічне училище ім. І.С.Нечуя-Левицького, за спеціальністю «Вихователь в дошкільних закладах».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1997 року на посаді вихователя.

 

Педагогічне кредо: «Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу!»
зі скарбниці мудрості буддійських монахів

Проблема над якою працює: «Морально – патріотичне виховання дошкільників».
Актуальність. На сучасному етапі розбудови українського суспільства нагальною постає потреба виховувати дітей на таких морально-патріотичних цінностях, що сприятимуть формуванню людини, яка буде жити за законами добра, справедливості, чесності, гуманізму. Отже, основне завдання вихователів залучити дошкільнят до духовних переживань, зробити прагнення дитячих душ щирими, глибокими, різносторонніми.

 

 

DSC_9542 (2).jpg

Ніжинська Валентина Антонівна
Народилася 5 травня 1961 року в с. Фастовці Бахмачцького рацону Чернігівської юбласті.
В В 1991 році закінчила Богуславське педагогічне училище, спеціальність «»Вихователь в дошкільному закладі.
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1984 року на посаді – вихователя.
Педагогічне кредо: «Виховувати і піклуватися про дітей, як про своїх рідних».
Проблема над якою працює: «Впровадження елементів методики Марії Монтессорі в сучасних підходах до розвитку дітей дошкільного віку»
Актуальність і новизна ідея гуманного ставлення до дітей була завжди притаманна педагогіці співробітництва. Педагогічною наукою сьогодні ведеться пошук нових моделей організації навчально-виховного процесу для створення якісно нових стосунків педагога та дитини, які, в першу чергу, будуть спрямовані на їх гуманізацію та демократизацію. На нашу думку, одним із шляхів є творче використання здобутків педагогів-гуманістів різних епох, зокрема актуальними є педагогічні ідеї та методика Марії Монтессорі.

 

 

 

23715125_139220640174711_1866317252_o.jpg

Поліщук Світлана Василівна
Народилася 24 січня 1963 року в с.Малі Лисівці Сквирського району Київської області.
Закінчила Богуславське педагогічне училище ім. І.С.Нечуя – Левицького, за спеціальністю «Вихователь в дошкільних закладах».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 2010 року на посаді – вихователь.

В 2017 році отримала педагогічне звання “Вихователь – методист”.
Педагогічне кредо: «Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, – з людиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров’я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя.» В.Сухомлинський
Проблема над якою працює: «Формування основ морально-етичного виховання старших дошкільників».
Актуальність визначається тим, що основною вимогою стає дотримання обов’язкових для всіх правил поведінки в суспільстві, норм суспільної моралі. Дитина включається в спільну діяльність з однолітками, вчиться узгоджувати з ними свої дії, рахуватися з інтересами і думкою товаришів. Протягом усього дошкільного дитинства відбувається зміна і ускладнення діяльності дитини, що пред’являють високі вимоги не тільки до сприйняття, мислення, пам’яті та інших психічних процесів, але і до вміння організувати свою поведінку.

IMG_1401 (2).jpg

Олексієнко Тетяна Олексіївна
Народилася 12 грудня 1959 року в м. Городище Черкаської області.
Закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького за спеціальністю «Дошкільна педагогіка та психологія».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1984 року.
Має почесне звання «Відмінник освіти» та у 2011 році отримала педагогічне звання «Вихователь – методист».
Педагогічне кредо: «Працюємо з дітьми не ради слави
І навіть, не заради зарплатні
Ми для малят неначе “другі мами”
Не змінимо професію вже, Ні!
Коли нас діти радо зустрічають,
Свої турботи й радощі несуть,
То ми живемо ними й відчуваєм,
Що це і є в житті найвища суть!».
Проблема над якою працює: «Природничо-екологічне виховання дошкільників»
Узагальнила досвід роботи на тему:. «Виховання любові до природи дітей дошкільного віку за спадщиною В.Сухомлинського».
Актуальність. Компетентність дитини в природничо-екологічних знаннях, неодмінна умова становлення цілісної особистості. Таким чином, використовуючи сучасні форми і методи роботи з дітьми, вихователь намагається донести до кожної дитини відомості про природу, сформувати еколого – природничу компетентність. Знання про природу мають непересічне значення у формуванні зачатків екологічної культури.

IMG_1392 (2).jpg

Петленко Тетяна Михайлівна
Народилася 13 грудня 1963 року в с. Горохове Кагарлицького району Київській області.
В 1984 році закінчила Київський педагогічний училище №2, спеціальність «Вихователь в дошкільних закладах».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1984 року на посаді вихователя.
Педагогічне кредо: «Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи»
Леонардо да Вінчі
Проблема над якою працює: «Формування логіко – математичної компетентності у дітей дошкільного віку»
Актуальність проблеми. У період дошкільного дитинства особливо переломним, багатим на новоутворення є старший вік. Найбільш суттєві зміни охоплюють пізнавальну, емоційну, вольову сфери старших дошкільників. Вони здатні діяти довільно, керувати своєю психічною діяльністю. Для розумового розвитку дітей істотне значення має набуття ними математичних уявлень, які активно впливають на формування розумових дій, таких необхідних для пізнання навколишнього світу.

 

 

 

IMG_1427 (2).jpg

Радченко Зінаїда Іванівна
Народилася 15 березня 1971 року.
Навчалася в Київському міському училищі №2, спеціальність «Вихователь в дошкільних закладах».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 1991 року, в 2014 році отримала педагогічне звання «Вихователь – методист».
Педагогічне кредо:
«Ви отримаєте від життя все, що бажаєте, якщо допоможете іншим отримати те, чого бажають вони». (Зіг Зіглер)
Проблема над якою працює: «Розвиток творчих здібностей старших дошкільників під час художньої праці».
Узагальнила досвід роботи на тему: «Художня праця як засіб розвитку творчих здібностей старших дошкільників»
Актуальність досвіду зумовлена тим, що художня творчість дітей є необхідною складовою розвивального середовища. В процесі трудової діяльності розвивається образне, конструктивне й аналітичне мислення, естетичне сприйняття, уява, формується багатогранний психічний розвиток. Художня праця не тільки сприяє набуттю практичних вмінь, а й розвиває розумові здібності, які проявляються і в інших видах діяльності. Вона стимулює і розвиває пам’ять, активізує розумові процеси, вдосконалює трудові вміння дитини, формує культуру праці.

DSC_9639 (2).jpg

Ханчич Олена Миколаївна
Народилася 16 квітня 1986 року в с. Костянтинівка Смілянського району Черкаської області.
В 2008 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, спеціальність «Викладач естрадного співу».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 2011 року на посаді керівника гуртка.
Педагогічне кредо: «Навчаючи – учись, навчаючи – твори, у процесі творчості навчай».
Проблема над якою працює: «Розвиток творчих здібностей дитини, як засіб гармонійного розвитку дошкільника».
Актуальність проблеми. На сучасному етапі розвитку дошкільної освіти важливим завданням є формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей. Без виховання естетично освічених людей, вміння розуміти і цінувати мистецтво, без пробудження у дітей творчого початку неможливе становлення цілісної, гармонійно розвиненої і творчо активної особистості.

 

 

 

22552743_115741299188721_6164196310297916998_n (2).jpg

Шпак Юлія Петрівна
Народилася 13 листопада 1982 року у м.Городище Черкаської області.
В 2005 році закінчила Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, спеціальність «Інженер телекомунікаційних систем та мереж».
З 2014 року навчається в Національному педагогічному університеті ім. М.Драгоманова, за спеціальністю «Організатор дошкільної освіти. Вихователь ДНЗ. Гувернер».
В ДНЗ «Зірочка» працює з 2013 року . 3 2017 року на посаді вихователя.
Педагогічне кредо:
«Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою»
(Оскар Уальд)
Проблема над якою працює: «Плавання в дошкільному віці, як засіб гартування і зміцнення організму».
Актуальність проблеми. Плавання – один із найбільш ефективних оздоровчих та безпосередньо прикладних засобів фізичного виховання. Регулярні заняття плаванням сприяють формуванню правильної постави, рівномірно розвивають усі м’язові групи, опорно-руховий апарат. Систематичні заняття плаванням допомагають загартовуванню організму і зміцненню здоров’я, розвивають гнучкість і спритність.
Враховуючи оздоровче, лікувальне та велике прикладне значення, плаванню відводиться важливе місце в програмах фізичного виховання дітей дошкільного віку.