Наш садок – гостинно двері відчиняє, в групах малят уже чекають :

 

                                 Все починається в житті з малого

                                 З зернинки — хліб, з промінчика — зоря…

                                 “Дюймовочка” прийма малу дитину

                                І сходинками першими веде в світ пізнання! 

1 молодша група

Вирішальне значення для повноцінного розвитку дитини має своєчасне оволодіння мовою, а основним засобом розвитку мовлення дітей ранього та дошкільного віку є спілкування в різних його формах. В ясельній групі ваших діток зустрічають вихователь Ліля Броніславівна ( категорія “спеціаліст”, звання вихователь-методист)та помічник вихователя Тетяна іванівна.

 

А «Фіалочка» в садочку пишна квітка у віночку,

А у групі гарні діти, як весною в лузі квіти! 

Виховання малят за допомогою ігор Б.Нікітіна та педагогогічної системи М. Монтасорі орієнтують педагогів на роботу з дітьми починаючи з вправ в сенсомоториці до розвитку інтелекту. Тут працюють вихователі Світлана Василівна (категорія “спеціаліст”, звання вихователь-методист), Юлія Петрівна та помічник вихователя Юлія Вікторівна.

 

                                                         Про природу у «Дзвіночку» знають усе діти,

                                                         Про ліси і гори і про синє море

                                                         Про людей, про квіти і про все на світі! 

Коригуюча гімнастика та загартовуючі процедури після денного сну входять в режим кожної групи. А вихователь Марія Володимирівна (категорія “спеціаліст”, звання вихователь – методист) та помічник вихователяМарія Михайлівна вчать діток робити самомасаж зубною щіточкою.

 

У «Барвіночку» дівчата завжди вчать своїх дітей:

Щоб природу всі любили,

Берегли і трави й квіти,

Бо, мабуть, без них сьогодні

Не було б і нас на світі! 

Педагоги надають перевагу вихованню дітей за ідеями В.О.Сухомлинського. Щоб донести до дитини красу, треба дивитися на світ її очима, мати багату на вигадку уяву. Милуючись чудовими квітами, травою, незвичайними деревами, кущами малята починають розуміти, що людина може і повинна все те любити, оберігати. Цьому їх навчать вихователі Тетяна Олексіївна (  категорія «Спеціаліст вищої категорії», звання вихователь — методист), Оксана Василівна та помічник вихователя Тетяна Михайлівна.

 

                                             У групі «Віночок» валеологію поважають,

                                             Людський організм добре вивчають,

                                             Про вітаміни геть усе знають

                                             Ніщо поза вішка не пропускають! 

Необхідним і вагомим є включення елементів валеології до блоку основних навчально — виховних заходів. Малюкам цікаво знати частини свого тіла, вчитися берегти своє здоров’я з малечку. В цьому їм допоможуть вихователь Наталя Володимирівна і помічник вихователя Надія Петрівна.

 

В «Чебурашці» розвиваються не по днях, а по хвилинах

І зарядку і гімнастику виконують сумлінно.

Щоб були здоровими діточки маленгькі

Для землі, для сонечка

І для тата й неньки! 

Процес засвоєння математичного змісту — це виконання дітьми певних дій з матеріалом, тобто формування основних видів пізнавальних дій: практичних, сенсорних, мислительних, за допомогою яких виділяються, усвідомлюються, узагальнююються різноманітні математичні уявлення. Вихователь Тетяна Михайлівна та помічник вихователя Світлана Миколаївна чекають на вас.

 

                                                 Як крапелька неба «Волошка» блакитна,

                                                Дівчата в ній завжди веселі й привітні,

                                                Красу навколо помічають,

                                                Все естетично оформляють! 

Основною діяльністю в дошкільному віці, в якій створюються умови для виховання таких важливих рис особистості, як готовність проявляти активність, ініціативу, створювати радісний настрій — є гра. Стан ігрової діяльності в групі може бути показником педегогічної майстерності вихователя. На вас чекає вихователь Лариса Павлівна та помічник вихователя Інна Ігорівна.

 

В «Ромашці» завісу відкривають в світ

В якому грають діти,

Якби не казка, хто б і знав,

Що стільки є чудес на світі! 

 

Кожному вихователю відомо, що для дітей найулюбленішим жанром творчості є казка! Тому і ведуть дітей у світ казки, в «Кімнату Казки», де малята люблять грати, розігрувати і вигадувати різноманітні сюжети вихователі Оксана Олександрівна ( категорія “спеціаліст, звання вихователь-методист), Аліна Василівна та помічник вихователя Ольга Миколаївна.

 

                                                       У «Подоляночці» вчать дітей,

                                                         Яка багата рідна мова,

                                                         Увесь чарівний світ у ній,

                                                          Вона барвиста і чудова! 

Вихователі акцентують увагу на важливості розвитку в дитини власних суб’єктивних сил, виховання в неї самостійності, соціально — морального та креативного розвитку. В своїй роботі вихователь Зіна Іванівна (категорія “спеціаліст”, звання вихователь – методист) використовує методику Зайцева, Нікітіних. В вихованні дітей їй допомагає помічник вихователя Світлана Миколаївна.

 

 «Сонечко» промінчиками сяє,

Діток до праці закликає.

Малята працюють завзято,

Отримують задоволення від результатів!

 

З яким задоволенням малята чекають на заняття по ліпленню, на якому використовують різний матеріал — пластилин, глина, солоне тісто. Завдяки цим заняттям відбувається креативний та художньо — естетичний розвиток дітей. Тут на малят чекає вихователі Валентина Антонівна, Аліна Василівна та помічник вихователя Валентина Борисівна.

 

А діти у «Калинці» маленькі намистинки,

                                                     Багато всього знають і лічать і читають,

                                                     І мислити логічно вихователь їх навчає! 

І батьки, і педагоги знають, що математика — це потужний фактор інтелектуального розвитку дитини, формування її пізнавальних і творчих здібностей. Відомо і те, що від ефективності математичного розвитку дитини в дошкільному віці залежить успішність навчання математики в початковій школі. В цьому дітям допоможуть вихователі  Любов Петрівна (категорія “спеціаліст”, звання вихователь-методист), Катерина Володимирівна  та помічник вихователя Тамара Степанівна.