DSC_3809 (3).jpg

Навесні 1979 р.гостинно відкрив двері перший на мікрорайоні Школа» дошкільний навчальний заклад «Зірочка». Садок комбінованого типу, в якому на 2012 рік функціонує 11 груп, з них 10 садових та одна ясельна. У 2012 році ДНЗ «Зірочка» пройшов державну атестацію та за висновками регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів при головному управлінні освіти і науки Київської облдержадміністрації визнано — заклад атестованим за високим рівнем з відзнакою. В садочку 59 працівників, інструктор з фізкультури,інструктор з плавання, психологи, вихователь зображувальної діяльності, логопеди. В садочку для діток готують кислородний коктель, який підвищує імунітет і є добрим засобом для лікування та профілактики різноманітних захворювань. В нашому садочку є басейн, спортивний зал, музичний зал, фізкабінет.Для дітей старшого віку працюють платні гуртки англійської мови та хореографії.

Музика — вид мистецтва, який істотно впливає на становлення особистості в дошкільному віці. Завдяки роботі музикантаЛариси Федорівни ваші діти відкриють в собі музичні здібності.

Ростити дітей здоровими, життєрадісними — одне з основних завдань дошкільного закладу. Заняття в спортивному залі розвивають у дітей силу, спритність, витривалість, в цьому їм допомагає інструктор з фізкультури Тетяна Василівна ( у 2012 році підтвердила кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»).

При сприятливій погоді заняття з фізичного виховання проводяться на свіжому повітрі, на спеціально облаштованому спортивному майданчику.

Гурток «Малятко — здоров’ятко» працює для дітей з порушенням осанки, плоскостопістю. Широко використовуються атрибути, виготовленні з покидькового матеріалу інтруктором з фізкультури Тетяни Василівни.

3.jpg

Незамінний засіб для профілактики застудних захворювань та захворювань опорно — рухового апарату є басейн. З 4-х років, два рази на тиждень, діти відвідують басейн. Заняття проводить інструктор з плавання Коваль Світлана Юріївна.

Особливо цікаво діткам відвідувати «Кімнату релаксації» та «Кімнату Казок».

Заняття по ознайомленню з українським побутом, звичаями та традицями проходять в кімнаті «Світлиця» де зібрані предмети старовинного побуту.

Один раз на місяц проходить День України. В цей день малята одягнені в український національний одяг, проводяться заняття з народознавства, готуються для малят страви національної української кухні.

Cтворено в садочку куточок «Золоті руки Обухівщини» де малята знайомляться з творчістю земляків.

В навчально — виховній роботі педагоги використовують творчі ідеї, спадщину В.О.Сухомлинського. Головним девізом є слова педагога: «Умій відчувати поряд з собою людину, умій розуміти її душу, бачити в її очах духовний світ, радість, горе, нещастя.»

Колектив дитячого садочка прикладає всі свої зусилля для створення теплої та сприятливої атмосфери для ДІТЕЙ та їхніх батьків. Двері «Зірочки» завжди гостинно відчиненні…