Музей «Рукотворної ялинки» гр. «Ромашка»

 

794097534.gif

 

Створенням свого музею група «Ромашка» завдячує мамі вихованця, Лозенко Ларисі. Адже саме з її «легкої подачі» та першої ялинки і розпочав своє життя наш музей. Не одну ялинку принесла до музею Лариса. Дивлячись на її старання і інші батьки, а зокрема Савюк Наташа, Пастернак Галина, Вовк Марина, Роман Оксана, Неручок Оксана, Шайтар Вікторія  приєдналися до створення ялинок власноруч. Звичайно не залишилися осторонь і вихователі групи.  Окрім експонатів вихователі створили фотоальбом «Незвичайна ялинка» та зібрали і роздрукували «Цікавинки про ялинки», «Казки та оповідання про ялинки», » Вірші, загадки та пісні про ялинки», «Збережи ялинку, не зрубай сосну» (дякуємо Корзаченко Тані за допомогу в роздрукуванні інформації). Музей вийшов чудовий! А найкращою нагородою є захопленні очі малюків!

Окрема подяка письменниці Наталлі Гуркіній за її чудове оповідання про ідею створення музею!

Це Вам під ялиночку))))))))) Наталя Гуркіна
____________________
Коли в садочку «Зірочка» виникла ідея створення музеїв, у групі «Ромашка» ніяк не могла визначитися. Є стільки всього цікавого!
Батьки та діти долучилися до обговорення, адже група – це маленька спільна домівка і її життя цікаве всім! Вихователі Оксана Мазорчук і Оксана Герасимчук ламали голови, дітлахи пропонували свої варіанти:
– Нам потрібний музей цукерок! – сказала Софійка. — Смачних, солодких і щоб їх було багато- багато!
Діти радісно загомоніли, уявляючи різноманітні смаколики. Їх оченята щасливо засяяли, а животики замуркотіли.
– А я хочу музей іграшок! – тупнула ніжкою Ксюшка.
– І щоб в ньому були різні машинки! – доповнив Віталик.
За жвавим обговоренням нових ідей минуло кілька днів. Усім хотілося чогось особливого!
Допомогли визначитися мама Лариса і Дмитрик. Прийшовши вранці у садочок, вони принесли потяг (по секрету кажучи, це улюблена іграшка хлопчика). В одному з вагонів лежала маленька іграшкова ялинка.
Кімната миттю наповнилася щасливими голосами. Діти наввипередки озвучували мрії про новорічні подарунки.
У дверях усміхалися вихователі. Вони вже знали, яким буде музей у їх улюбленій «Ромашці»!
А ви здогадалися?
З того часу, приходячи у садочок, дітки потрапляють у казку. Серед перших робіт були ялиночки мами Наталі і її сина Антона, зроблені із соленого тіста та паперу в стилі орігамі і квілінг. Та й Дмитрик на своєму чарівному потязі привіз ще чимало новорічних красунь.

До них приєдналися мама Галина з сином Михайликом з ялинками з пластикових бутилок, а ще саме завдяки їм навіть взимку на ігровій площадці «Ромашки» по деревах «розсілися» метелики.
Ви теж можете принести в музей «Рукотворної ялинки» свої вироби. І обов’язково загадайте бажання — воно збудеться.
Диво існує! Воно довкола нас!