206064_306915379402364_940893195_n.jpgМузичне мистецтво має величезне значення в розумовому, моральному, естетичному і фізичному вихованні. 

Музика – засіб виховання, коли воно усвідомлено сприймається дитиною. Людина, якій в дитинстві розкрили вікно в світ прекрасного, вміє повніше і радісніше сприймати життя, бачити світ багатосторонньо. І ми, дорослі, допомагаємо дітям побачити красу в природі, в праці, вчимо хвилюватися і радіти. Кожному з батьків потрібно пам’ятати, що дітей несприйнятливих до музики немає. Навчаючи музиці, ми впливаємо на загальний розвиток і духовний світ дитини.
   Заняття музикою впливають на інтелектуальний розвиток і емоційне самопочуття дитини. Прискорюється ріст клітин, що відповідають за інтелект людини. Під дією музики активізуються енергетичні процеси організму, спрямовані на фізичне оздоровлення. Тому на музичних заняттях ми ретельно відбираємо музичний матеріал.
Вже понад 20 років працює музичним керівником в ЗДО “Зірочка” Дергачева Лариса Федорівна. Щодня працює над розвитком музичних та хореографічних здібностей дошкільнятам. Батьки вихованців садочка завжди з захопленням відвідують святкові ранки, які приготували для них малята під керівництвом Лариси Федорівни! 

Пропонуємо переглянути відео роботи Дергачевої Лариси Федорівни.

Хореографія в садочку (керівник Дергачева Л.Ф.)

ДНЗ “Зірочка” на фестивалі юних талантів

Жовтенькі курчата і малі кошенята

 Виступ Зірочки день Обухова 2016

ДНЗ Зірочка: випуск. Мирне небо