^На гору
  
  
  
Get Adobe Flash player

Логіко - математичний розвиток

Засідання творчої майстерні в ЗДО «Зірочка»
27 листопада в ЗДО «Зірочка» відбулося засідання творчої майстерні для вихователів на тему: «Творчі завдання, як засіб логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку». Вихователь Герасимчук Оксана Василівна показала заняття в старшій групі «Подорож казковими лабіринтами гри». В відеопрезентації розкрила зміст розвивальної технології В. Воскобовича, елементи якої використала на занятті. Під час майстер-класу «Незвичайні перетворення квадрату» педагоги виготовили квадрат та вправлялися у перетворенні квадрата на різні зображення.
Вихователь-методист О.І. Варава провела тест на тему: «Вивчення загального рівня творчого потенціалу особистості педагога». Під час обговорення та прийняття методичних рекомендацій педагоги зробили висновок, що для успішного оволодіння програмою школи дитині необхідно не тільки багато знати, але і послідовно та доказово мислити.
Цікавий математичний матеріал – один із засобів, який забезпечує зв'язок роботи вихователя з дітьми, як на занятті, так і в повсякденному житті.

IMG_7967.JPG

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 ДНЗ "ЗІРОЧКА" м.Обухів Всі права захищено.