^На гору
  
  
  
Get Adobe Flash player

Фізкультурна робота

Заклад дошкільної освіти «Зірочка» в 2017-2018 навчальному році брав участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в начальних закладах України у номінації «Кращі дошкільні навчальні заклади». Після підведених підсумків, згідно наказу департаменту освіти і науки КОДА від 22.05.2018 № 152 заклад «Зірочка» набрав 8022 балів та отримав почесне ІІІ місце серед 12 дошкільних закладів.
Заклад «Зірочка» поглиблено працює за фізкультурно-оздоровчим напрямком. Створені необхідні умови для фізичного виховання малюків: обладнана фізкультурна зала, спортивний майданчик, басейн, в групах є спортивні куточки.
Інструктор з фізкультури Гуріненко Т.В. та інструктор з плавання Коваль С.Ю. будують фізкультурно-оздоровчу роботу з урахуванням всіх дидактичних принципів і положень фізичного виховання. Педагоги закладу основою системи фізичного виховання вважають руховий режим, рухову активність дітей на прогулянці. Істотним компонентом в організації фізичного виховання в «Зірочка» є співпраця педагогічного колективу з родинами вихованців та просвітницька робота з батьками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 ДНЗ "ЗІРОЧКА" м.Обухів Всі права захищено.