^На гору
  
  
  
Get Adobe Flash player

Навчання з домедичної допомоги курс BLS

Здається, що з досвідом прожитих років знаєш майже все. Аж тут до садочка завітав Руслан Трегуб та провів навчання з домедичної допомоги курс BLS.... скільки нового ми дізналися, спробували, випробували на Руслановому помічнику ( манекен). І це лише перша частина навчання. А

День самоврядуваня

16 листопада в садочку пройшов День самоврядування. В цей день батьки мають змогу попрацювати вихователями та помічниками вихователів. Нажаль, чомусь мало батьків проявляють бажання поринути в світ дитинства дитячого закладу. З нетерпінням чекаємо ВАС в зимовий День самоврядування. Не втрачайте нагоди! Спробуйте, це цікаво! Вихователі та няні вам допоможуть і будуть поруч для підтримки!

Окрема подяка батькам групи "Ромашка", "Калинка", "Дзвіночок", "Фіалочка" та "Барвінок" за сміливість та ініціативність. 

Всі бажаючі можуть переглянути розділ "Фотозвіт" про роботу батьків.

Світ на дотик

Пізнай світ на дотик

13 листопада Міжнародний день людей з порушенням зору. Вихованці закладу дошкільної освіти «Зірочка»групи «Барвінок»теж долучилися до його відзначення і пройшли один із перших своїх «уроків» толерантності.
Метою заняття «Пізнай світ на дотик» було виховання у дітей здатності бачити і розуміти відмінність іншої людини, навчитися бачити спочатку особистість а вже потім особливу дитину, вміння встановлювати стосунки на основі доброзичливості, толерантності.
Вихователь Герасимчук О.В познайомила дітей з шрифтом Брайля,

Осінь славна, осінь мила....

Осінь славна, Осінь мила завітала до нас в сад...
В садочку відшуміли осінні свята, головними режисерами яких були музичні керівники Дергачева Лариса Федорівна та Булах Тетяна. Малята-дошкільнята співали пісень, грали ролі овочів, грибочків, горобинок, лелек. Звичайно, яке ж свято без головної героїні Осені (Аліна Іванченко)!
Свято було не лише цікавим, а й повчальним та веселим...адже до дітей

© 2015 ДНЗ "ЗІРОЧКА" м.Обухів Всі права захищено.