^На гору
  
  
  
Get Adobe Flash player

Міні - музей "Картинна галерея" в групі "Подоляночка".

 

489179.gif

Мистецтво взагалі, а живопис зокрема, займають величезне місце в житті людини. Здатність до творчості, до створення витворів мистецтва — істотна відмінність роду людського від іншого живого світу. У ряду видів мистецтва живопису належить особливе місце.
Не кожна дитина тягнеться до пера і паперу, щоб писати вірші або прозу. Не кожен хоче грати на роялі або скрипці. Але немає дитини, яка б не намагалася малювати. І ще одне: із глибини століть до нас дійшли свідчення про живописні спроби древніх цивілізацій. Наскельні малюнки, розпис предметів побуту — чи це не перший крок до шедеврів Рафаеля?

Від малювання дитина отримує тільки одну користь. Особливо важлива взаємодія малювання з мисленням малюка. При цьому включаються в роботу рухові, зорові, м'язові і дотикальні аналізатори. Крім того, живописання розвиває пам'ять, зосередженість, дрібну моторику, вчить малюка відмовитися і піддавати речі аналізу, розміряти і знаходити різницю, складати і мислити. Для інтелектуального

розвитку дитини має величезне цінність поступове підкріплення скарбнички знань.

Поруч із програмою-максимумом завжди існує програма-мінімум. Проект «Міні - музей картин" —  дуже правильний напрямок у культурній освіті народу. Люди живуть не тільки у великих культурних центрах — оглянути відразу всю, приміром, Третьяковку — це, вважай, не побачити нічого. 

Живопис  — це вічне джерело душевної насолоди і пізнання життя. Так нехай же воно не всихає ніколи!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 ДНЗ "ЗІРОЧКА" м.Обухів Всі права захищено.