^На гору
  
  
  
Get Adobe Flash player

Враження батьків

Стременко Людмила "Калинка"

як я і очікувала, робота вихователя і помічника вихователя дуже відповідальна і потребує повної віддачі. Не кожен зможе виконувати таку роботу. Тому потрібно цінити і розуміти їхню роботу. Я дуже задоволена тим, що моя дитина ходить у самий кращий садочок і до чудових працвників такого закладу. Дуже вдячна за можливість побувати у атмосфері своєї дитини. Надіюсь, що ще відчую себе у дитячому світі.

Похиталюк Анастасія "Дзвіночок"

Дуже корисно і весело провела час. Нам необхідно знати, як не просто привернути увагу всіх діток та зацікавити їх. відчути як це страшно, коли десять позаду, а десять - попереду, а ти - посередині і як за всіма вслідкувати. Вони дуже відкликаються на розмову, дуже хочуть все розказати. Частіше треба виривати себе зі своїх буденних справ за ради Наших малих. Чужих дітей не буває!

Шпиль Анна "Ромашка"

Вихователька мого сина, запропонувала спробувати себе в ролі вихователя. Протягом години потрібно було виконувати все те, що дітки роблять зазвичай щодня. мій експеремент почався о 8 годині, я зустріла діток, познайомилася з ними. Ми сходили на зарядку, почитали книжечку, поспілкувалися про поведінку в садочку, погралися в гру, потім дітки поснідали і фактично на цьому моя робота закінчилася. Але це тільки на словах звучить дуже швидко й просто, а насправді це дуже клопітка робота. Коли навколо тебе ціла зграя дітей і кожен хоче якоїсь уваги, хтось хоче в туалет, хтось хоче гратися, хтось чиюсь книжечку, хтось когось штовхнув і це все одночасно. І потрібно бути дуже уважним, мати терпіння і витримку, щоб кожного почути, заспокоїти і згуртувати. Одним словом праця вихователя складна і я дуже вдячна дошкільникам за їх щоденну працю. Наспрвді мені сподобалося в ролі вихователя і мені здається, що я справилася. І мабуть наступного разу я знову погоджуся побути вихователем.

Слюсаренко Катя "Дюймовочка"

Сьогодні мені довелося побувати в ролі няні! Я вважаю, що це дуже тяжка робота і велика відповідальність за діток! Враження залишилися в цілому гарні, але моя дитина яка на даний момент вже звикла до садочка і до вихователя з нянею. почала репетувати. Мені здається, що це великий удар для дитини. Я навіть і не знаю як оцінювати такі експеременти: з однієї сторони це гарний досвід та ми бачимо. що і як роблять наші діти, а з іншої - для моєї дитини це було тяжко.

В цілому мені сподобалося, дякую за таку нагоду!

Дуже вдячна няні і вихователю за їхню працю! терпіння та здоров'я їм!

Філіпова Євгенія "Дюймовочка"

Сьогодні мені дісталася роль вихователя у групі "Дюймовочка". Я з дітворою ходила гуляти, ми їли та вкладали спати. Так начебто, що складного, організувати 10 діток. Але, моя думка, Що цю практику дня самоврядування в нашій групі проводити не можна! Дітки ще маленькі і вони не до кінця розуміють, чому мають слухатися іншу незнайому жінку.Я дуже рада тому, що хоча б вони не розбіглися на вулиці.

Сама прогулка в цілому ( як на мене) пройшла вдало. Великі труднощі були з одяганням і їжею. Ще одна велика проблема: неможливо завоювати довіру дитини за 10 хвилин, хоч би як гарно до неї не ставитись. Дітки не розумілиЩ що я від них вимагаю, що і як за чим робити. Так, у мене був план. але без практики його оволодіти за 2 години неможливо.

вважаю, що день самоврядування краще проводити у старших групах. Та обов'язково батькам видавати не просто розклад режиму, а ще ігри, якими б вони могли зацікавити малечу. Не можна вимагати від батьків, щоб вони були на рівні досвіченого педагога та няні.

І під кінець. Робота в дитячому садочку - це неймовірно тяжко! Та величезна відповідальна!!! Дякуємо вам за вашу працю!

Шаповал Світлана "Сонечко"

Сьогодні я була вперше вихователем чудової групи "Сонечко".Діти розумні і слухняні. Мої враження - позитивні. Мені, як мамі, було цікаво спостерігати чим займаються і як вчаться дітки. відверто кажучи, я тепер зрозуміла, яка це відповідальна і тяжка праця вихователя і вдячна вихователям за те Що допомагають нашим діткам і прививають гарну поведінку, дають необхідні знання.

 

 Богатиренко Тетяна «Чебурашка»

Було цікаво але тяжко. Особливу увагу треба мати на вулиці. У діток різний характер і до кожного потрібний свій підхід. Праця вихователя – це дійсно великий труд. Але разом з тим дуже приємно від дітей чути теплі слова. Мабуть це і є нагорода.

Пономаренко Л. «Дюймовочка»

Це дуже складна робота! Діти різні, кожному потрібен свій підхід, за кожним треба встигнути доглянути і кожному приділити увагу. При цьому малюки далеко не завжди ідуть на контакт і щоб вмовити їх робити «щось» потрібно багато терпіння! Дякую вихователям за їх труд і бажаю сил і терпіння! =)

 

Силенко  Інесса «Подоляночка»

Під час перебування у групі з 14.30 до 17.00, я зрозуміла, які нелегкі 2 професії: вихователя та помічника вихователя. Я дуже намагалася знайти індивідуальний підхід до кожної  дитини ( надіюсь у мене хоч трошки вийшло), але все ж таки, не так професійно, як у Зіни Іванівни. У неї немає відбору по принципу: талановита дитина чи ні. Всі дітки вчаться створювати світ «шедеври творчості». Зіна Іванівна – творчий вихователь, добре знає  психологію дітей дошкільного віку.

А ще хочеться висловити свою подяку помічнику вихователя Світлані Миколаївні – завжди відноситься до дітей з великою турботою і розумінням, ніби до своїх рідних дітей.

Дуже важливо, що з раннього дитинства наш син зустрівся з доброзичливим, уважним та мудрим відношенням до себе в дитячому садку. 

 

Красюк Наташа «Дюймовочка»

Сьогодні була вперше в ролі нянечки і вихователя. Як нянечка: то я не встигала і питала, що робити до 10 години, я зробила половину те, що робить нянечка.

Чесно хочу сказати велике спасибі вихователям і нянечкам. Вони вибрали, як на мене важку професію.

Велике вам спасибі, що вчите наших дітей!!!!

 

Руденко Вікторія «Чебурашка»

Мої враження від роботи вихователем.

Я відчула на власному досвіді, що вихователем повинна бути людина дуже відповідальна, терпляча, уважна. Кожна дитина потребує до себе уваги, часу і не лише цього, вона прагне бачити також любов і ласку. І наші дітки цим не обділені. Кожне заняття потребує серйозної підготовки, щоб воно було цікаве, пізнавальне, зрозуміле для діток і щоб спонукало їх самих навчатись і бути допітливим.

Тому я дуже дякую нашим вихователям за їхню нелегку і таку важливу працю

Мої враження від роботи няні.

Не менш важливу роботу виконує і няня. Адже дітки повинні бути вчасно на кормлені, знаходитись в чистому приміщенні, спати на чистій постілі. А ще няня допомагає вихователю, коли це необхідно: збирати дітей на вулицю, підготувати матеріал до заняття. Тому велика подяка нашій няні Світлані Миколаївні за її трудомістку і важливу роботу.

Сьогодні я впевнилася, що дітки в нашій групі доглянуті, їм завжди є чим зайнятися, вони зростають  щасливими і розумними.

 Шевченко Людмила "Ромашка"

18 листопада я мала змогу відчути себе в ролі вихователя. Перебуваючи в групі з дітками побачила не легку роботу наших вихователів та няні. Відчула на собі наскільки ця робота є відповідальною, потребує багато терпіння, діткам завжди потрібна увага яку вихователь має приділити всім.

Я дуже задоволена такою практикою. Змогла сама побачити життя моєї дитини в дитячому садку. Чим залишилася повністю задоволена. Робота з дітьми видалася цікавою. Всі вони виховані, уважні, одразу реагують на зауваження

Дякую за можливість заглянути в країну дитинства, у світ дитини.

Синиця Валентина "Ромашка"

Я заміняла вихователя з 15.00 до 16.00. Провівши годину з дітками отримала багато вражень. Дітки слухняні, виховані, прислухаються до вихователя і няні.

По поведінці діток видно, що вихователі приклали багато зусиль для забезпечення порядку, вихованості діток.

Читаючи їм казочку, помітила, що всі уважно слухають, не перебивають. По закінченню казки добре переказують, майже всі.

Вважаю, що вихователями була проведена велика робота з дітками - вони виховані правильно та вміють вести себе в суспільстві.

Трегуб Руслан "Ромашка"

Відвідавши дитячий садок у ролі вихователя, я ще раз переконався ,що діти -це маленькі "дорослі" люди і їх не потрібно "перевиховувати" бо кожен з них "прийшовши" в цей світ має своє унікальне бачення життя. В кожного з них свій вже сформований характер, з яким вони пройдуть свій життєвий шлях, якщо їм не "заважати". Я передивився свою оцінку роботі вихователя ... Це дуже цікава, але водночас відповідальна і тяжка праця! Діти - це "малі" позитивчики. За годину проведену з ними я забув про дорослі сірі будні і повернувся в яскравий світ дитинства! P.S. Скажу відверто, що йшов до дитячого садка я не як вихователь , а як дитина і мені було ніяково від цього почуття!!! ( але це секрет) Зайшовши до Маленьких "монстрів", я зрозумів, що хвилювання втікло))))

Біловол Анастасія

Враження від дня, коли я була вихователем, дуже яскраві і позитивні. У нашій групі чудові і слухняні діти, бути з ними задоволення і корисний новий досвід.

Хотілося б , щоб діти більше часу були на вулиці.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 ДНЗ "ЗІРОЧКА" м.Обухів Всі права захищено.